Společnost Embt.biz s.r.o. změnila jméno na Code Secure s.r.o.

RAD STUDIO & TMS SOFTWARE V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na živá vystoupení Stephena Balla, Antonia Zapatera a Bruno Fierense, které se bude konat v sále Městské knihovny v Praze. Naším cílem je podělit se s Vámi o novinky a náměty, jak si usnadnit a urychlit každodenní práci a s čím vším Vám mohou pomoci komponenty od společnosti TMS Software.

Registrujte se prosím zde. 

Stephen Ball – presales ředitel společnosti Embarcadero a certifikovaný IT profesionál, který za více než 20 let vedl řadu vývojových týmů v Evropě i mimo ni a spolupracoval s řadou špičkových společností včetně Hilton, American Express, Fitness First a řadou dalších. Stephen je autorem mnoha technických publikací a také oblíbeným přednášejícím na vývojářských konferencích.

Antonio Zapater – presales konzultant společnosti Embarcadero a certifikovaný vývojář Delphi, který více než 15 let spoluvlastnil společnost, která vyvíjí ERP řešení pro maloobchodní sektor. Má rozsáhlé zkušenosti s modelováním databází, migrací staršího kódu Delphi, kompletním vývojem webu, kontejnerizací a také vývojem linuxových služeb pomocí Delphi.

Bruno Fierens – vývojář, který s vývojovými nástroji společnosti Embarcadero pracuje již od verze Turbo Pascal 3.0. V roce 1996 založil společnost TMS Software, která vyvíjí rozšiřující komponenty pro RAD Studio, .NET a Web. Od roku 2012 je certifikovaným Embarcadero MVP. Specializuje se na návrh uživatelských rozhraní, UX, RAD, ale také hardware a elektroniku obecně.

Termín: 20.4.2023 od 9:00 (zahájení registrace 8:30)

Místo: kinosál Městské knihovny v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1

Leave a Comment