O společnosti

Na trhu se softwarem pro vývojáře působíme od roku 1995. V roce 2014 došlo k rozdělení společnosti, kdy se od původní společnosti Borland s.r.o. oddělila společnost Embt.biz s.r.o., dnes působící pod názvem Code Secure s.r.o.  

Code Secure s.r.o. je dnes součástí skupiny Idera, která se soustředí na široké spektrum nástrojů pokrývající potřeby moderního vývoje aplikací. Kromě vlastních vývojových nástrojů se jedná o komplexní technologie pro všechna stádia vývojového cyklu včetně softwarové bezpečnosti.

Názvem Code Secure s.r.o. chceme vyjádřit celkové směrování společnosti k podpoře rychlého a bezpečného vývoje aplikací ve všech jeho fázích a aspektech.

Společně s novým názvem rozšiřujeme nabídku nástrojů a technologií tak, abychom plně pokrývali produktové portfolio naší mateřské firmy Idera a případně i doplňkových komponent třetích stran. Zákazníkům tato změna přinese rozšíření nabídky spolu se zjednodušením objednávkového procesu ve formě konsolidace objednávek s jednotnou správou předplatných a technické podpory.